Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 276.
< Zavřít

Oracle developer, HPP, Praha 4 Na Pankráci

přihlašte se
Czech, Praha
7/2019 , délka: HPP
#17381
25 000 CZK    Doporučit kandidáta
Sabina Zavřelová
+420 732 628 710
Hledáme kandidáta na pozici Oracle developera do týmu, který čítá kolem 20 lidí a zaměřujeme se na vývoj klíčového systémů pro sjednání a správu neživotního pojištění, který denně využívá kolem 3 tisíce uživatelů. Čeká vás práce i na velkých projektech v rozsahu stovek až tisíců hodin, jako např. zavádění nových produktů. Pokud hledáte místo, kde jsou týmoví hráči, táhnou za jeden provaz, přivítají Vaše nové návrhy a rádi se s Vámi podělí o své znalosti, je to ten správný inzerát.

Parametry:
Lokalita: Praha 4, Na Pankráci
Alokace: dlouhodobá
Forma spolupráce: na HPP
Potřebné technologie: PL/SQL a SQL, Oracle forms
Výběrové řízení: 1 kolo 90 minut s managerem a developerem - test, vybavení dostanete

Náplň práce:
  • programovat v PL/SQL a SQL (uživatelské formuláře máme v Oracle Forms)
  • ve spolupráci s analytiky a testery připravovat návrhy řešení a realizovat požadavky zadavatelů
  • ladit výkonnost, optimalizovat kód, opravovat aplikační chyby (aplikační podpora čítá kolem 10% náplně práce)
  • spolupracovat na velkých a zajímavých projektech
Požadavky
  • orientaci v technologii Oracle DB a programování v PL/SQL
  • znalost SQL
  • výhodou jsou znalosti nástrojů SQL*Plus, PL/SQL Developer, JIRA
  • AJ na technické úrovni

Nabízíme:
  • smysluplnou a užitečnou práci na HPP pro jednoho z TOP zaměstnavatelů v ČR
  • práci v přátelské a týmové atmosféře
  • příležitost realizovat svoje nápady
  • přes 100 různých benefitů, ze kterých si vybere opravdu každý - pár příkladů: 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, možnost home officu
  • pružná pracovní doba, firemní posilovna zdarma, výborná kantýna přímo v budově, Multisport karta, Cafeterie a mnoho dalšího

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Vývoj Oracle PL/SQL - Standard
Vývoj Microsoft SQL - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.