PHP Developer (26025)

Praha, Ceske Budejovice
11/2021
Kontrakt Klient
90%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na vývoj jedné z nejrozsáhlejší e-shop platformy na českém i zahraničním trhu aktuálně obsazuji pozici PHP Developera se znalostí moderních skriptovacích jazyků. Pokud ovládáte PHPGo, a chápete důležitost potřeb zákazníků, jste ideálním kandidátem. Budete zlepšovat interní platformu, navrhovat architekturu, vyvíjet microservices a provádět monitoring. Přihlaste se na pozici a využijte možnosti rozvíjet svůj potenciál v práci, která vás bude bavit.

Náplň práce
- vývoj e-shop platformy
- agilní doručování změn
- návrh architektury, vývoj microservices, monitoring
- správa administračního rozhraní (rozšíření pro třetí strany, aplikace pro zaměstnance a partnery, APIs pro dodavatele, importy XML feedů)

Požadavky
- PHP (PHP 7)
- Git
- SQL
- orientace v prostředí Docker
- AJ min. B2 (technická úroveň)

Výhody
- Go, Golang
- Oracle
RabbitMQ, Kubernetes, Openstack