PHP Developer (26109)

Bratislava, Praha, Brno
11/2021
Kontrakt Klient
2 800 EUR
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pre nášho klienta z digitálneho prostredia, aktuálne obsadzujem pozíciu PHP Developer. Ak máte minimálne 2 roky skúseností s programovaním web portálov, či web aplikácií v PHPMySQL, znalosť práce s MVC frameworkami a zodpovedný prístup k práci, tak hľadám práve Vás. Poďte pracovať na zaujímavé projekty, nielen z oblasti farmácie, v rámci ktorých sa budete podieľať na vývoji web stránok, aktualizácií a nových modulov do existujúcich riešení na mieru. Čaká na vás množstvo benefitov, ktoré vám rozhodne vyčaria úsmev na tvári. Tak neváhajte a pošlite mi vaše CV už dnes!

Náplň práce:
- programovanie jednoduchých web stránok, portálov a web aplikácií v PHP a MySQL
- aktualizácia a vývoj nových modulov do existujúcich riešení na mieru
- analýza a návrh riešení pre zákazníkov
- optimalizácia existujúceho kódu

Požiadavky:
- aspoň 2 roky skúseností s programovaním webových stránok, portálov a web aplikácií v PHP a MySQL
- znalosť práce s MVC frameworkami (Laravel)
- znalosť HTML, CSS, JavaScript na pokročilej úrovni
- dobrá znalosť technickej angličtiny

Výhody:

- znalosť Drupal 8 alebo 9 a tiež procesu GIT flow
- znalosť platformy Docker
- predošlá skúsenosť s nástrojmi Atlassian Jira a Bitbucket

Benefity:
- zaujímavé projekty z farmaceutickej oblasti
- flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať na diaľku
- sick days, dni voľna navyše počas Vianoc
- príspevky pri rôznych významných rodinných udalostiach a do tretieho dôchodkového piliera
- pravidelné kurzy angličtiny
- výročný kredit na svoj rozvoj alebo podporu zdravia
- interné IT workshopy, online IT kurzy, konferencie
- kvartálne a koncoročné bonusy