Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 265.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

PLC programátor a programátor robotů

přihlašte se
Czech, Pardubice
9/2019 , délka: HPP
#17040
Daniela Rábková
+420 732 859 409
Nabízím pracovní příležitost pro PLC programátora a programátora robotů do firmy, která se specializuje na oblast automatizace a průmyslového vážení

Parametry:
Lokace: Chrudim (po zkušební době možnost 1 home-office týdně)
Forma spolupráce: HPP
Datum nástupu: ASAP

Popis pozice:
- Programování PLC Siemens a Schneider Electric
- Tvorba programů pro vizualizaci řízených technologií
- Tvorba programů pro řízení průmyslových robotů
- Zprovoznění vytvořených programů u koncových zákazníků
- plat 35-45 000 základ + odměny

Požadavky:
- Zkušenosti s programováním PLC a vizualizačních systémů (SCADA- není podmínkou)
- Ochota učit se nové věci a cestovat ( během měsíce max. 4 dny mimo město, jinak v kanceláři)
- VŠ

Extra:
- pružná pracovní doba
- týden dovolené navíc
- 13. plat
- stravenky
- mobilní telefon

Znalosti IT:

Vývoj PLC - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.