Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 278.
< Zavřít

POZICE BUSINESS ANALYTIKA v Ostravě

přihlašte se
Czech, Ostrava
7/2019 , délka: 4 měsíce
#16769
Ivana Gillová
+420 736 236 890
Mezinárodní firma se sídlem v Ostravě by ráda přijala do týmu Business Analytika s IT backgroundem. Firma vyvíjí inovativní řešení pro oblasti vládního a veřejného sektoru, bankovnictví, těžebního průmyslu a jiných odvětví s důrazem na zkvalitňování efektivity s dopadem na kvalitu lidského života.
Jsou vyhledávaným nadnárodním partnerem pro firmy, které mají efektivitu a inovaci jako prioritu.

„Dodáváme IT, ale hlavně se zaměřujeme na metodologii, regulatoriku, rizika, modely, strategii a další obchodní oblasti.“

Parametry:
- Nástup: ASAP
- Forma spolupráce: IČO/HPP
- Lokalita: Ostrava onsite

Požadavky:
- min. 3 roky zkušenosti na pozici business analytika/analytičky
- IT background
- Microsoft architektura
- Azure
- Enterprise Architecture
- backend je v MS SQL databáze
- frontend je webová aplikace

Náplň práce:
- komunikace se zástupci klienta včetně osobních schůzek a jednání v Praze
- porozumění požadavkům klienta, správné předání zadání do vývojového týmu i ve formě funkčních specifikací
- pomáhání s přípravou business testování, poskytování rad a vysvětlování specifikací, popř. implementací
- nebát se vyhrnout si rukávy a vše si na vlastní kůži otestovat a vyzkoušet zda funguje
- jako analytik budete vlastník funkčních specifikací
- budete zachovávat verzování a zajišťovat schvalování
- účastnit se vyšetřování incidentů, strukturovat dokumenty a popisovat postupy
- využívat množinové operace místo kurzových, kde je potřeba
- denní spolupráce s vedením vývoje
- hlavně ale hledáme člena týmu, který má profesionální vystupování, čistou a jasnou komunikaci a bude u našich velkých klientů prezentovat naši firmu

Co nabízíme:
- vedení formou start-upu
- zázemí světové firmy, kde se obohatíte o zkušenosti z mezinárodních projektů
- HPP/IČO (dle Vaší preference)
- nově upravené kanceláře 10 minut od centra Ostravy
- jeden tým, kde si všichni i s vedením tykáme
- finanční ohodnocení je otevřené dohodě, záleží na zkušenostech a senioritě

Ráda Vám předám všechny doplňující informace o této zajímavé pozici.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

UML modelování procesů - Standard
Analýza a návrh SW - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.