Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 278.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Programátor/Analytik (AS400)

přihlašte se
Czech, Praha
6/2019 , délka: 12 měsíce
#17211
Tereza Mašková
+420 739 155 622
Pro společnost zabývající se motivačními programy pro zaměstnance hledáme šikovného Programátora/Analytika na platformu AS400

Parametry:
- IČO, fulltime, onsite
- start: ASAP/dohodou
- místo výkonu:Praha
- délka alokace: 1+ rok

Popis pozice:
- Máme vlastní software, který pokrývá celý životní cyklus papírového kupónu nebo elektronického kreditu od jeho vydání klientům až do proplacení provozovnám včetně evidence koncových uživatelů, účetnictví a výkazů.
- tento software je napojen i na různé webové aplikace
- Programování a testování interního provozního systému (na platformě AS400).
- Uživatelská podpora v rámci skupiny.

Požadavky:
- Zkušenost z programováním (AS/400, SQL, RPG)
- Angličtina na úrovni čtení techické dokumentace
- Chuť učit se novým věcem

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Vývoj AS/400 - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.