Python Engineer (26116)

Bratislava, Brno, Praha
10/2021
Kontrakt Klient
100%
6 000 EUR
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na kontrakt ku klientovi hľadám šikovného Python Engineera, ktorý má skúsenosti s prácou v oblasti finančných technológií a láka ho neustála inovácia. Je potrebné, aby ste mali minimálne 2 roky skúsenostíPython, využijete LinuxDocker, CI/CDAWS alebo GCP. Vašou hlavnou náplňou práce bude integrácia nových platobných metód do existujúceho systému, vývoj finančných aplikácií a nástrojov, a zlepšovanie finančných služieb pre zákazníkov. Ak vás táto pozícia zaujala, neváhajte a pošlite mi vaše CV!

Náplň práce
- integrácia nových platobných metód do existujúceho systému
- zlepšovanie finančných služieb pre zákazníkov, napr. minimalizovanie a predikcia podvodov
- vývoj a údržba finančných aplikácií a nástrojov
- vývoj nového ChatBota

Požiadavky
- min. 2 roky skúseností s Python
- skúsenosť s Linuxom
- znalosť Docker, CI/CD a AWS alebo GCP
- skúsenosti s relačnými databázami a Redisom
- Microservices
- angličtina B2

Výhody
- skúsenosti s nástrojmi statickej analýzy
- znalosť technológií: Flask, SQLAlchemy, AWS, PostgreSQL, coala, Datadog, Kubernetes
- povedomie o Serverless technológiách AWS