Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 256.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

SAP ABAP Developer, Praha, HPP

přihlašte se
Czech, Praha
9/2019 , délka: HPP
#17209
Petra Klabanová
+420 797 827 945
Pro klienta, který je stabilní a prosperující energetická skupina s dlouholetou tradicí a významný obchodník s energiemi na českém trhu,
hledáme SAP ABAP Developera.

Parametry:
Lokalita: Praha
Forma spolupráce: na HPP
Nástup: Dohodou
- V IT pracuje cca 80 lidí
- Team pro ERP o 3 lidech
- Práce na HPP/ nesmí být IČO na IT (ideálně pozastavit)
- Bez HO, jen ve výjimečných případech (kvůli bezpečnosti)
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
- Technologie: SAP ABAP
- 2.kola VŘ
- 1. kolo s vedoucím SAP oddělením
- 2. kolo se CIO

I pro cizince se znalostí českého jazyka.
Pružná pracovní doba (mezi 9 - 14h musí být člověk na prac. místě.)
Firemní pracovní úvazek 37,5 hodiny/týden.

Náplň práce:
Tvorba programů, reportů.
Podpora uživatelů – řešení service desků.
Realizace projektů - návrhy technického řešení, kontrola a tvorba cílových konceptů.
Monitoring systému (svěřená oblast).

Požadavky
Pokročilá znalost programovacího jazyka ABAP – objektové programování.
Znalost debugingu programů.
Základní znalost customizace systému.
Technická znalost základních modulů SAP - výhodou.

Nabídneme vám:
Nadstandardní systém zaměstnaneckých výhod.
2x ročně odměny.
24.000 PREkorun (1:1) pro sportovní vyžití, platbu energií apod.
Možnost parkování v budově za poplatek 1000 Kč/m a nebo na venkovním parkingu za 800 Kč/m

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Vývoj SAP ABAP - Standard
SAP R/3 - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.