Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 275.
< Zavřít

Senior IT Architect

přihlašte se
Slovak, Bratislava
9/2019 , délka: 12 měsíce
#16006
1 000 EUR    Doporučit kandidáta
Lenka Poničanová
+421 905 233 430
Hľadám seniorného IT Architecta na dlhodobý projekt v oblasti zdravotníctva.

Forma spolupráce: freelance
Lokalita: Bratislava

Náplň práce:

Náplňou práce je príprava návrhov pre technickú integráciu core-systémov ( Java/SQL )so svetom Big Data ( Spark/Hadoop ) a online stream processing (Kafka /Cassandra/ Elastic ), dohľad nad implementáciou, odovzdaním a nasadenímprojektu doprevádzky, ktorý je realizovaný pre viacerých lokálnych azahraničných klientov z oblasti zdravotníctva.

O Firme:

Náš klient je priekopník v ERP sektore. Je poskytovateľom najaktuálnejších technológii v oblasti najmodernejšieho sw už dvadsať rokov. Má dokonalý prehľad o súčasných trendoch na trhu ako aj potrebách jednotlivých spoločností.

Projekty:

Ide o dlhodobé projekty z oblasti zdravotníctva/poisťovníctva, na ktorých pracuje od 30 do 70 ľudí. SW Architect, kterého hľadáme, bude riešiť kontinuálny rozvoj na jednom z nich.

Hard skills:

Praktická znalosť Archimate a UML
Znalosť produktu Enterprise Architect a metodika návrhu systému
Skúsenosť s implementáciou aspoň jedného veľkého softvérového riešenia s integráciou aspoň jedného externého systému
Znalosť vývoja servisne orientovaných aplikácií a integračných platforiem (SOA, ESB, BPMN, WebServices, JMS...) s vysokou dostupnosťou (min 3 roky praxe)
Znalosť JAVA technológií ( Spring, Hibernate, JUnit)
Znalosť sieťových komunikačných protokolov: HTTP, HTTPS, LDAP, SOAP, SMTP, SNMP,...
Znalosť a skúsenosti s SQL databázami (DML a DDL)
Vítané skúsenosti s kontajnerizačnými platformami (Docker)
Vítané skúsenosti s nosql databázami (Cassandra, Mongo, Elasticsearch)
Vítaná skúsenosť so spoluprácou a koordináciou subdodávateľov

Soft skills:

Schopnosť rýchlo sa zorientovať u zákazníka
Schopnosť tvoriť, prezentovať a obhajovať analytickú/architektonickú dokumentáciu
Komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
Znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni efektívnej práce s dokumentáciou
Vítaná skúsenosť s prácou v agilnom tímu

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Projektový management - Standard
Konzultant ERP/CRM - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.