Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 262.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Senior Java SPEED vývojář

přihlašte se
Czech, Praha
8/2019 , délka: 12 měsíce
#16967
Nikola Malá
+420 732 585 102
Popis pozice:
Aplikační vývoj komponent je realizovaný v Javě, s použitím Spring Boot frameworku.
Výhodou je znalost Apache Camel, Maven, GIT, integračních patternů REST (Swagger), WS-SOAP, JMS. Jako další technologie používame Docker/Kubernetes a Redis😊

Parametry:
Lokalita - Praha (Stodůky)
Forma spolupráce - IČO

Hlavní náplň práce:
- Programování na základě funkčních požadavků
- Tvorba technické dokumentace v Enterprise Architectu
- Assembly a Unit testování
- Kontrola dodržování vývojových standardů

Požadovaná znalost:
- Java, Spring Boot Framework, SQL
- Znalost integračních patternů REST (Swagger), WS-SOAP, messaging
- Znalost K8s, Docker, Redis
- Znalost Cloud native development
- Znalost Apache Camel, Maven, GIT výhodou
- Zkušenost s programováním JEE aplikací je 3 a více let

Ostatní požadavky:
- Znalost principů objektového programování, SOA a architektury microservices
- Znalost návrhových vzorů a architekturních principů
- Základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace

Znalosti IT:

Vývoj Java - Standard
Vývoj JavaScript - Standard
Vývoj J2EE - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.