Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 265.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Senior .NET Developer

přihlašte se
Czech, Praha
9/2019 , délka: HPP
#15496
Pavla Kubecová
+420 605 043 810
Na vývoj tří unikátních IT produktů pro obchodníky renomovaných finančních institucí hledáme .NET, C# Developera, který bude mít pod sebou jednoho juniora,který už nám na projektu dělá :)

Lokalita: Praha
Nástup: ASAP
Forma spolupráce: IČO napřímo (Dlouhodobě), HPP

Popis pozice:

- Vývoj vlastních tří unikátních IT produktů pro obchodníky renomovaných finančních institucí a zprostředkovatelských firem.
- Vývoj back-end v .NET, C#.
- Vývoj business-logiky a WebAPI pro integraci s jinými aplikacemi.

Požadavky:

- Znalost platformy .NET a programovacího jazyka C# (znalost jazyka, programových konstruktů a algoritmizace, použití základních datových struktur jako jsou listy, dictionary atd.)
- Znalost CSS3 a LESS, Kendo a jQuery, KnockOut.js, Bootstrap, TypeScript výhodou.
- Základní povědomí o relačních databázích (MS SQL), napojení na DB z .NET, jednoduché dotazování v SQL + update / insert dat ¬ samotný návrh DB a práci s ní ale necháváme na našich DB specialistech.

Benefity:

- Stravenky, 5 týdnů dovolené.
- Technické vybavení, kávu a cokoli dalšího potřebujete k práci.
- Rádi sedíme při práci pohromadě, ale umíme se domluvit i na kombinaci s homeoffice.
- Každé ráno po 9. hodině máme standup, jinak pružnou pracovní dobu.
- Školení a certifikace - pokud nakopne vaše zapálení a další odbornost, rádi vás podpoříme.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Vývoj Microsoft .NET - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.