Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 276.

Tato pozice již není dostupná

Senior SAP konzultant

přihlašte se
Czech, Brno
7/2019 , délka: 13 měsíce
#17390
Daniela Klečková
+420 737 833 008
Hledáme seniorního SAP konzultanta! Baví Vás být aktivní součástí projektů? Komunikovat, zpracovávat i analyzovat požadavky zákazníků? Customizovat, implementovat či testovat nové funkce? Moduly jako SD,MM, PP či WM máte v malíku? Pokud ano, máme tu velice zajímavou pracovní příležitost!

Parametry:
Forma spolupráce: IČO/HPP
Místo alokace: Brno
Začátek spolupráce: ASAP nebo dohodou

Náplň práce:
- Metodická činnost v oblasti SAP HANA/SAP R/3
- Konzultační činnost a customizace v oblasti SAP HANA/SAP R/3
- Programátorské úpravy v oblasti SAP R/3
- Podpora klíčových a koncových uživatelů
- Prvotní řešení vzniklých problémů
- Podíl na analýze a tvorbě nových řešení v dané oblasti
- Realizace SAP projektů

Požadavky:
- znalost IS SAP, konkrétně modulů oblasti logistiky (SD, MM, PP, WM)
- výborná praktická znalost výrobních a logistických procesů, znalost integrace na další výrobní systémy, IoT, …
- zkušenost s implementací SAP S/4 HANA, znalost Fiori aplikací, cloudová řešení vítána
- znalost integrace modulu SD/MM/PP na ostatní SAP moduly
- znalost HP SM, HP ALM výhodou
- základy programování (ABAP, formuláře, integrační platformy)
- komunikativní znalost angličtiny (slovem i písmem)
- ochota občas cestovat (případně i mimo území ČR)

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře

Znalosti IT:

SAP SD (Sales and Distribution) - Standard
SAP PP (Production Planning) - Standard
SAP R/3 - Standard
SAP MM (Materials Management) - Standard
SAP IS-U (industry solution - utilities) - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.