Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 286.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Senior Test Analytik

110 000 CZK
Czech, Praha
10/2019 , délka: 6 měsíce
#17477
Šárka Pátková
+420 736 781 342

Skvělá příležitost pro Senior Test Analytika pro dlouhodobou spolupráci na integračních testech!

Hledáme samostatného, zodpovědného člověka se silným analytickým myšlením, který se chce podílet na atraktivním projektu.

Parametry:

Typ spolupráce: externě (IČO)

Lokalita: Praha

Délka spolupráce: dlouhodobý projekt

Co budete dělat:

- Vaším úkolem bude příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat

- samostatná příprava a exekuce integračních testů Soap aRest API v nástroji Soap UI / Ready API v PRO verzi

- Zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy produktů a projektů

- Definice vstupní a výstupní podmínky testů, příprava testovacích dat
- Analýza výsledků testů, spolupráce na analýze a řešení defektů

Co požadujeme:

- zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích scénářů
- zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních testů
- dobrá znalost Soap UI / Ready API v PRO verzi, nastavení WS-Security,využívání assertions, properties, datasources
- znalost UML
- základní znalosti metodik vývoje SW
- přehled o IT technologiích, trendech a platformách
- smysl pro týmovou práci s dostatečnou dávkou samostatnosti a flexibility
- systematičnost, spolehlivost, pečlivost
- analytické myšlení

- orientace ve finanční doméně výhodou

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Banky (branže) - Standard
Test analýza - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.