Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 263.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Siebel Administrátor

přihlašte se
Czech, Praha
8/2019 , délka: 7 měsíce
#17217
Aneta Mensa (Turoňová)
+420 734 576 940
Hledáme Siebel Administrátora na dlouhodobý projekt v Praze. Půjde o správu a implementaci drobného vývoje v Siebelu pro klienta z oblasti financí.

Parametry:
- Nástup: ideálně ihned
- Délka alokace: IČO, kontrakt na 6 měsíců s možností prodloužení
- Místo práce: Praha 6 - Dejvice (Home office - 1 den v týdnu)

Popis pozice:
- Administrace a monitoring aplikace Siebel na OS Linux nad DB Oracle.
- Instalace, údržba a upgrade systémových prostředků, řešení problémů.
- Analýza potřeb klienta a návrh řešení.
- Implementace a rozvoj architektury a správy systému.
- Monitorování a ladění výkonu.
- Vypracování systémové a provozní dokumentace.

Požadavky:
- Pokročilá znalost Siebel.
- Zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky.
- Znalost OS Linux.
- Znalost DB Oracle.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Administrace Unix, Linux - Standard
Siebel eScript - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.