Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 265.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Solution Architect

přihlašte se
Czech, Praha
9/2019 , délka: 10 měsíce
#17139
Tereza Mašková
+420 739 155 622
Hledáme zkušeného Solution Architekta na rozsáhlý transformační telco projekt na zelené louce!

Parametry:
- IČO, fulltime, onsite
- místo výkonu: Praha 3
- start: ASAP
- délka alokace: 8 měsíců s možností dalšího prodloužení

Popis pozice:
- Participace na unikátním greenfieldovém transformačním projektu, který zahrnuje konsolidaci domény network inventory s historií 20+ let telekomunikační společnosti
- Budete součástí interního dodavatelského týmu, který je za dodávku zodpovědný
- První fáze projektu připravuje architektonický koncept a studii proveditelnosti konsolidované platformy Network inventory (dále jen NI) na základě stávajícího knownow a moderních technologií
- Solution/System architekt je primárně zodpovědný za návrh architektury řešení či části řešení, vč. integračního přehledu okolních systémů a bude spolupracovat s Enterprise Architekty, Business analytiky, Projektovým specialistou a Zadavateli.
- Problematika NI zahrnuje evidenci a strukturu telekomunikačních sítí:
- Pasivních prvků (optické a metalické kabeláže)
- Aktivních prvků (DSLAM, MW vysílače, apod)

Požadavky:
-Architektonická znalost moderních technologií, jako:
- Java, JMS Mikroslužby, API Gateway, Service Registry
- Postgre, Grafové databáze (Neo4J výhodou)
- Schopnost čtení PLSQL kódu výhodou
- Schopnost navrhovat, revidovat návrh v nástroji Enterprise Architect
 - Archimate
- BPMN
- UML
- Certifkace není třeba
- Flexibilní a Racionální přístup k jednotlivým řešením
- Silné vyjednávací schopnosti a tah na branku
- předchozí zkušenost s telco projekty výhodou

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

UML modelování procesů - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.