Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 264.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

SW leader C++, Brno, spektroskopie

přihlašte se
Czech, Brno
8/2019 , délka: HPP
#17237
Nela Mačáková
+420 737 180 015
Hledáme posilu do týmu na pozici SW Leader C++.
Náplní nabízené pozice je vývoj a inovace vlastního SW řešení určeného jednak pro ovládání zařízení laserové spektroskopie a jednak pro zpracování získaných dat.

Projekt / náplň práce:
- implementace požadavků konstrukčního a vývojového týmu
- implementace spektroskopických modulů a komponent
- vývoj a implementace uživatelského prostředí a vlastních SW řešení
- implementace HW jiných výrobců
- přiřazování úkolů jednotlivým členům týmu
- organizace dílčích činností v souladu s harmonogramem projektů
- reporting řídícím pracovníkům
- kontrola naplnění stanovených cílů
- Implementace požadavků cílové skupiny zákazníků
- Programování uživatelského softwaru

Požadavky:
- zkušenosti s vývojem v C++ 11/14
- znalosti a zkušenost s programováním v Qt (Qt5 Widgets - výhodou)
- zkušenosti s vedením týmu
- schopnost určovat směr vývoje SW
- znalost anglického jazyka - B2 a lepší (slovem i písmem)
- dobré komunikační schopnosti - vedení schůzí, účast při jednání vrchního managementu

Výhodou
- Znalost Ruby / Ruby on Rails
- znalosti z oblasti elektroniky, mikroelektroniky, spektroskopie a mikroskopie, elektronové mikroskopie
- Zkušenosti s vývojem laboratorních přístrojů výhodou

Benefity:
- práci v dynamicky se rozvíjející technologické společnosti se sídlem v Brně, veřejně obchodované na burze
- účast na vývoji a klientském zabezpečení špičkových vědeckých přístrojů a aplikací s distribucí po celém světě
- možnost pravidelně cestovat do zahraničí
- komplementární vývoj SW a HW na rozhraní chemie a fyziky
- možnost účastnit se projektů výzkumu a vývoje
- adekvátní finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- kariérní a osobní růst
- 6 týdnů dovolené

Hiring proces:
2 kola pohovoru
- 1. kolo s HR + test
- 2. kolo s jednatelem

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře

Znalosti IT:

Vývoj C++ - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.