Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 264.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

SW Tester Mid-level, Ústí nad Labem, HPP, uvítáme juniora se základem či mid-level.

přihlašte se
Czech, Usti Nad Labem
8/2019 , délka: HPP
#17310
Sabina Zavřelová
+420 732 628 710
Pro klienta, který patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě, hledáme SW Tester Mid-level. Čeká vás testování sw a aplikací 10 běžících projektů a práce pod Bu/IT Analytiky. Uvítáme juniora se základem či mid-level.

Parametry:
Lokalita: Ústí nad Labem
Nástup: dohodou
Alokace: dlouhodobá na HPP
Zařazení pozice: pozice vydělena z Buss. a IT analytika, od kterých budete dostávat zadání.
Výběrové řízení: na 2.kola, 1. kolo s HR a Team Lead - pohovor+tech.detaily. 2. kolo v případě úspěchu ujasnění detailů.
Technologie: MS Office, UML, Enterprise Architect, Automatické i manuální testování interně vyvíjených aplikací (prakticky pokrytí celé fáze testování)

Náplň práce:
  • Automatické i manuální testování interně vyvíjených aplikací (prakticky pokrytí celé fáze testování).
  • Tvorba test-cases a příprava test-scriptů na základě analytické dokumentace a analýzy systému.
  • Spolupráce a dohled nad tvorbou testů při vývoji SW.
  • Správa a údržba testovacích prostředí, testovacích dat, testovacích účtů, apod.
  • Tvorba a organizace UAT včetně sběru a revize výstupů.
  • Tvorba test reportů a jejich publikace/prezentace.
  • Komunikace s IT/Business analytiky a vývojáři.
  • Pravidelná komunikace projektových statusů jako součást agilního týmu.

Požadavky:
  • Zkušenosti s testováním.
  • Konstruktivní přístup k řešení problému.
  • Proaktivita a týmová spolupráce.
  • Flexibilita a schopnost pracovat na více projektech najednou.
  • Výhoda:UML, Enterprise Architect, Znalost metodik vývoje SW (RUP, SCRUM).

Bonusy a benefity:
  • Stabilní finanční hodnocení.
  • Možnost profesní seberealizace a dalšího růstu.
  • Dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením.
  • Práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu.
  • Odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště.
  • Příležitost využití cizích jazyků v mezinárodním prostředí.
  • Stravenky a jídelna v místě pracoviště.
  • Plně zajištěný pitný režim, ovoce pro zaměstnance.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Test analýza - Junior
Test automation - Junior
Testování aplikací - Junior
UML modelování procesů - Junior

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.