Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 275.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Technický Analytik

přihlašte se
Czech, Praha
9/2019 , délka: 13 měsíce
#16853
50 000 CZK    Doporučit kandidáta
Marta Hartmanová
+420 774 412 647
Hledáte zaměstnání s celosvětovým dosahem, které se vám stane posláním?
Tak pojďte pracovat pro lídra v oblasti zdravotnictví jako technický analytik! Přidáte se k menšímu týmu, který má na starosti roll-out softwarových nástrojů do zemí po celém světě.

Parametry:
Typ spolupráce: IČO
Lokalita: Praha
Délka projektu: do konce roku 2020 s možností dalšího prodloužení

O projektu:

Budete se spolu se svým týmem podílet na roll-outu marketingových SW nástrojů do několika zemí po celém světě. Bude to skvělá příležitost ke spolupráci s nejrůznějšími mezinárodními týmy a poznávání nových technologií.

Co budete dělat:

- Komunikovat s technickými týmy a definovat společně jejich požadavky související s roll-outy
- Dle potřeby se budete podílet na vývoji a konfiguraci aplikací na základě technických požadavků
- Vytvářet a udržovat dokumentaci, procesové požadavky od business analytiků a architektů, připravovat specifikace pro frontend a backend a technické požadavky pro dodavatele a interní týmy pro zajištění úspěšného roll-outu
- Budete spolupracovat s Project Management Office v rámci zajištění včasného dokončení projektu
- Budete zajišťovat support týmu při diagnostice problémů a blockerů
- Podílet se na testování a technické koordinaci v SIT a UAT fázích projektu
- Podílet se na tvorbě data mapping specifikací a poskytovat support při procesu migrace dat dalšími týmy
- Podle potřeby budete vytvářet testovací scénáře

Koho hledáme:
- velmi dobrá znalost angličtiny, v psané i mluvené formě
- člověka, který se problému postaví čelem a umí přijít s inovativním řešením
- se schopností ujmout se exekuce daného řešení
Výhodou:
- zkušenosti s webservices (např. REST)
- zkušenosti s full-stack vývojem (HTML, CSS, JavaScript, ES6 a/nebo TypeScript, Backend Frameworks)
- znalost AWS nebo jiné cloudové infrastruktury je velkou výhodou

Náš klient je inovativní globální lídr ve zdravotnickém sektoru. Jejich široké portfolio, společně s ambicí stát se nejlepší zdravotnickou společností na světě, z nich dělá skvělého zaměstnavatele, který nabízí smysluplnou práci a široké možnosti rozvoje a vzdělávání.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 2 - velmi dobře

Znalosti IT:

Analýza a návrh SW - Standard
Vývoj JavaScript - Junior
Test analýza - Junior

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.