Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 286.

Tato pozice již není dostupná

< Zavřít

Test Analytik

60 000 CZK
Czech, Praha
10/2019 , délka: HPP
#17511
Linda Uličná
+420 737 540 716
Do firmy s největší datovou a komunikační sítí hledám TEST ANALYTIKA. Pokud máš praxi v oblasti testování a chtěl by jsi se posunout dál, zde máš příležitost!

Forma spolupráce: HPP
Nástup: září, říjen/2019

Náplň práce:

Navrhovat a tvořit testovacích scénáře pro integrační testy
Připravovat analýzy funkčnosti vyvíjené aplikace, analytická podpora pro testery
Definovat předpoklady pro zahájení testování (potřebná data, prostředí, součinnost s jinými týmy)
Spolupracovat se systémovými analytiky, dodavateli a architekty

Požadavky:

Samostatnost, aktivní přístup, analytické a systémové myšlení. Výhodou je znalost ALM (HP QC, JIRA) či obdobného nástroje

Extras:

Tým kolegů, který Vám pomůže se zapracováním
Práci s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
Možnost pracovat na zajímavých a jedinečných projektech
Přátelské a profesionální pracovní prostředí
Nadstandardní zaměstnanecké výhody např. týden dovolené navíc, sick days, multisport karta a další výběrové benefity
Služební mobilní telefon + neomezený tarif na volání a 10 G dat, slevy pro rodinu a přátele, příspěvek na internet na doma a další.

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Test analýza - Standard
Test automation - Standard
Test management - Standard
Testování aplikací - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Pokud nemáte účet, vytvořte nový

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.