Tester (25810)

Praha
10/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
40%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte předchozí praxi na pozici Tester a zkušenosti s testováním IT aplikací? Mám tu zajímavou nabídku pro šikovné Testery, kteří ovládají SoapUI, SQL. Budete se zabývat manuálním a integračním testováním, testováním SOAP, REST API a hledání a řešení chyb. Vaší velkou výhodou bude znalost REST API a ISTQB. Pokud vás láká stabilní prostředí a občasný home office, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce

- manuální integrační testování přes GUI jednotlivých aplikací, ale také testování SOAP, REST API rozhraní přes SoapUI
- testování podle vytvořených testovacích scénářů, ale i testování mimo připravené scénáře
- hledání chyb, jejich analýza a následný reporting
- testování vybraných oblastí z orderingu, provisioningu, assurance a billingu telekomunikačních služeb
- školení svěřené problematiky jednotlivých aplikací a seberozvoj

Požadavky
- předešlá praxe na pozici Tester
- zkušenosti s testováním IT aplikací
- SoapUI, SQL
- zkušenost testování z agilní, Waterfall metodiky

Výhody
- ISTQB
- zkušenost s testováním REST API přes Postman
- schopnost samostatného myšlení a testování