Configuration Specialists (25956)

Praha
11/2021
HPP Klient
90%
65 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti s QA, testováním a konfigurací aplikací? Mám tu nabídku pro šikovné Configuration Specialisty na HPP. Budete se soustředit na každodenní testování dodatků na základě požadavků, sestavovat obsah a testovací data, podílet se na konfiguraci a testovacím plánu a vytvářet technickou dokumentaci procesů. Vaší výhodou bude zkušenost v oblasti herního průmyslu a základy vývoje webových a mobilních aplikací.

Náplň práce
- každodenní testování dodatků na základě požadavků
- sestavení obsahu a testovacích dat
- podílení se na konfiguraci a testovacím plánu
- komunikace s process ownery, stakeholdery
- tvorba dokumentace procesů

Požadavky
- zkušenosti s QA, testováním, konfigurací aplikací
- organizační, komunikační dovednosti
- zkušenosti s CMS aplikacemi
- AJ min. B2

Výhody
- zkušenosti v herním průmyslu
- continuous integration, continuous delivery
- základy vývoje webových/mobilních aplikací

Benefity
- stravenky
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příjemné pracovní prostředí
- moderní kanceláře
- home office