Tester (26114)

Brno, Ostrava, Zilina, Bratislava, Praha
1/2022
HPP Klient
100%
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pro severského bankovního klienta obsazuji momentálně pozici Manual Testera. Projekt se zaměřuje na zjednodušování karetních operací ve všech zemích, kde klient působí. Součástí projektu je nasazení nového systému a jeho integrace do existujícího. Na starosti budete mít plánování a koordinaci testování E2E, definici jeho rozsahu a review business cases. Potřebujete dobře znát bankovní prostředí, schopnost tvořit business cases a zkušenosti s testováním. Pokud vám vyhovuje agilní způsob práce, neváhejte se na nabídku přihlásit, ráda vám o projektu povím více.

Náplň práce
- plánování a koordinace testování E2E v rámci komplexního zákaznického programu
- definice rozsahu testování E2E, test cases a testovacího prostředí
- review a analýza stávajících busines cases

Požadavky
- dobrá znalost oblasti bankovnictví, platebních karet
- komunikativní schopnosti
- porozumění technickým a obchodním stakeholders
- schopnost tvořit nové a přezkoumávat stávající business cases
- zkušenosti s testováním v komplexních prostředích s mnoha aplikacemi a dílčími částmi
- agilní způsob práce