Jste IT profesionál? Máme pro vás nabídku Cool IT pozic.
Aktuální nabídka pozic: 278.
< Zavřít

Windows systems administrator

přihlašte se
Czech, Praha
7/2019 , délka: HPP
#17322
25 000 CZK    Doporučit kandidáta
Karla Albrechtová
+420 604 757 159
Pro našeho klienta z oblasti automotive hledáme Windows systems Administrator!!

Typ spolupráce: HPP
Místo výkonu: Mladá Boleslav
Nástup: ASAP

Náplň:
- Zajistit implementaci některých aplikací Shop Floor  na stránkách
- Vyhodnotit, instalovat a nastavit řešení dodávaná kompetenčními centry
- Instalovat a konfigurovat všechny nástroje potřebné pro aplikace (SQL)
- Úzce spolupracovat s analytiky, projektanty a vlastníky systému
- Provádět každodenní monitorování a odstraňování problémů aplikací
- Instalovat a konfigurovat požadované opravy nebo upgrady v souladu s postupy řízení změn
- Dodat dokumentaci ve spolupráci s týmem industrializace
- Provádějte školení pro týmy zapojené do procesu
- Technická podpora systémů ShopFloor

Požadujeme:
- WIN
- VMware
- VŠ v IT nebo zkušenost stejné délky
- 3 roky zkušeností se správou WIN systémů
- Zkušenost s administrativní podporou
- Dobré komunikativní a vyjadřovací schopnosti
- AJ B1/B2

Jazykové požadavky:

Anglický jazyk - 3 - dobře

Znalosti IT:

Administrace Windows - Standard

Odeslat žádost o tuto pozici

Přihlásit

Nemáte ještě účet? Vytvořte si svůj účet, registrace vám zabere minutu.

Heslo
Zůstat přihlášen

Zapomenuté heslo.