Sourcing Manager
dnes

Data Specialist

Na krátkodobý projekt pro významného klienta z oblasti bankovnictví hledám kandidáta na pozici Datového Specialisty. V rámci týmu, do kterého se připojíte, budete pracovat převážně s SQL a MS Excel, ve kterých budete upravovat existující funkce. Bude se jednat zejména o skalární součty, práci s maticemi, budete upravovat závislosti a třídit data, která budou dále použita jako výstup firemního klienta. Připojte se ke spolupráci a prohlubte své zkušenosti z oboru.

Sourcing Manager
dnes

Java Developer

Máte zkušenosti s architekturou, návrhem a vývojem aplikací v jazyce Java? Znalost webových frameworků a jazyka SQL včetně databází? Mám tu zajímavý projekt pro zkušeného Java Developera. Budete mít na starosti vývoj softwaru v jazyce Java/JS, návrh a vývoj backendové i frontendové části aplikace a analýzu obchodních požadavků. Pokud vás nabídka zaujala, pak neváhejte a využijte této příležitosti. 

Novinky
dnes

Kalifornský start-up chce proměnit mrakodrapy ve vertikální solární farmy

Kalifornský start-up Ubiquitous Energy definuje budoucnost střešních oken. Společnost vyvinula technologii, která využívá solární energii ze skleněných ploch k výrobě elektřiny. Okna jsou přitom nerozeznatelná od tradičních skleněných oken.

Sourcing Manager
dnes

Product Manager

Máte 5 let zkušeností s řízením produktů v oblasti podnikového SW a přehled o trendech a osvědčených postupech v IT průmyslu se zaměřením na AI? Mám tu zajímavý projekt pro šikovné Product Managery na kontrakt přes CoolPeople. Budete definovat a řídit dlouhodobé strategie pro oblast produktů, starat se o identifikaci potřeb na trhu, analyzovat konkurenci a podporovat marketing produktu. Rozhodně využijete dobrou znalost anglického a německého jazyka. Pokud máte zájem pracovat pro mezinárodní společnost, která nabízí flexibilní pracovní dobu a záleží jí na dobré firemní kultuře, neváhejte se mi ozvat. 

Sourcing Manager
dnes

C++ Software Engineer

Máte minimálně 2 roky zkušeností s jazykem C++ a výbornou úroveň angličtiny? Momentálně obsazuji pozici C++ Software Engineer na HPP. Budete zodpovídat za analýzu, návrh, implementaci a automatické testování aplikace. Na této pozici dostanete příležitost poznat a naučit se širokou škálu technologií počínaje desktopovou aplikací, přes frontend a SQL a konče cloudovými technologiemi. Připojte se ke spolupráci, která vás bude bavit a využijete své znalosti a zkušenosti.

Novinky
1d.

Aplikace od Microsoft Teams Walkie Talkie funguje jako vysílačka

Microsoft Teams přidal do svých funkcí tzv. Walkie Talkie. Dostupná je pro systém Android, iOS a funguje i na Zebra zařízeních. Všichni uživatelé aplikace tak mohou své chytré telefony přeměnit na vysílačky. Jak to vlastně funguje?

Sourcing Manager
dnes

Oracle Administrator

For one of our top clients in Vienna, I am currently looking for a skilled Oracle Administrator with experience with Linux 5, 6 and 7. You will be responsible for the organization and execution of backup and restore tasks. The ideal candidate for this position should have an excellent level of German language and experience with current Oracle versions, including 19c. Sign up today and expand your knowledge and experience.

Sourcing Manager
dnes

Java Developer

Pro svého klienta aktuálně hledám na kontrakt přes CoolPeople motivovaného Java Developera, který chce uplatnit své znalosti a kariérně se posouvat. Vaším úkolem bude se podílet na rozvoji a správném fungování informačního systému. Na tuto pozici využijete zkušenosti s vývojem v Java a vícevrstvých webových aplikací a mikroslužeb. Vaší velkou výhodou bude znalost Javy 11PL/SQL.

PlayCool
2d.

Esporty versus olympiáda: Olympijský výbor váhá, láká ho půl miliarda esportových fanoušků

Fanouškovská základna eher a esportů čítá podle průzkumu Forbesu půl miliardy osob s převahou věkové kategorie 18 až 24 let. Tedy přesně těch, které podle průzkumu o olympijské hry ztrácí zájem. A tak řeší olympijský výbor dilema: povolit se skřípěním zubů ehry a esporty na olympiádě a přilákat tak nové fanoušky? Nebo se držet stanoviska, že ehry podporují násilí a diskriminaci, a že není důvod rozvíjet sporty, které pouze simulují ty již existující?

Sourcing Manager
dnes

Test Analyst

Vyznáte se v bankovních produktech a máte znalost automatizovaných testů? Pak hledám právě vás. Mám tu zajímavý projekt pro zkušené Test analytiky na kontrakt přes CoolPeople. Budete se zabývat test analýzou a podporou zavádění nových procesů testováníVýhodou pro vás bude zkušenost s koordinací testů a vedením lidí. Připojte se ke spolupráci, která vás bude bavit a využijete své znalosti a zkušenosti.

Načíst další