Sourcing Manager
today

IT Analyst

Máte dobré komunikační schopnosti, vysokoškolské vzdělání v oboru a znalost ITIL, Service Level Management? Mám tu zajímavou nabídku pro seniorní analytiky na pozici IT Process Analyst na kontrakt přes CoolPeople. Budete podporovat řízení Management, Change, Incident, Problem Management procesů, tvořit a řídit výstupy projektů a komunikovat v rámci týmu.

Sourcing Manager
today

Data Analyst

Rozumiete procesom BPMN a diagramom stavových strojov? V súčasnosti obsadzujem pozíciu senior Data Analyst na kontrakt cez CoolPeople. Na spoločných stretnutiach budete prezentovať, navrhovať a vytvárať podrobné, funkčné špecifikácie, komunikovať s vývojármi počas vývoja riešenia a vytvárať príručky. Pracujte pre stabilnú spoločnosť a rozvíjajte sa v tom, čo vás baví.

Novinky
today

High-tech čelenka zvyšuje výkon a snižuje stres

Moderní doba vyžaduje rychlost a kvalitu, mnoho lidí již běžně funguje pod stresem a je pro ně těžké se uvolnit. Nejen mezi sportovci je dnes hitem high-tech čelenka, která měří mozkové vlny a napomáhá psychické stabilitě. Čelenka od společnosti BrainCo pomáhá i Emmě Baumerové. Emma je kvalifikovaná sportovkyně a v rámci svých sportovních příprav přišla na to, že díky nošení této čelenky je klidnější a zároveň jí čelenka pomáhá odvádět stabilnější a kvalitnější výkony.

Sourcing Manager
today

.NET Developer

Pokiaľ máte aspoň 4 roky skúseností s .NET a láka vás oblasť počítačovej bezpečnosti, prihláste sa na pozíciu .NET Developera ešte dnes. Vašou hlavnou náplňou bude práca na vývoji softvéru pre počítačovú bezpečnosť, kvalifikovaný elektronický podpis a PKI, na základe zadaní od analytikov aj legislatívnych, technologických a zákazníckych požiadaviek. Okrem práce môžete očakávať lákavé benefity. A naviac budete mať možnosť výberu, a to medzi prácou z ktorejkoľvek pobočky klienta v rámci SR alebo z pohodlia domova. 

Sourcing Manager
today

JavaScript Developer

Ste JavaScript Developer s dobrou znalosťou Angularu a AJAXu? Pripojte sa na kontrakt cez CoolPeople k nášmu globálnemu klientovi pôsobiacemu v poisťovníctve. Pracujte na vývoji a inovácii webového a mobilného portálu, spolu s ostatnými členmi Scrum tímu, a to všetko z pohodlia vášho domova. Využite príležitosť a prihláste sa ešte dnes.

Novinky
1d.

Tesla otevřela u Berlína novou továrnu Gigafactory

Tesla dokončuje výstavbu první evropské Gigafactory v Berlíně. Při této příležitosti automobilka uspořádala společenskou akci pro místní fanoušky zvanou ''Giga Fest''. Elon Musk zde slavnostně oznámil svým fanouškům plánovaný start výroby v nové Gigafactory Berlín-Brandenburg.

Sourcing Manager
today

Business Analyst

Máte zkušenosti v reportovacích technologiích a BI konceptech a znalost nástrojů pro datovou analýzu? Obsazuji pozici Business Analytika na kontrakt přes CoolPeople. Budete vyvíjet a tvořit nové ukazatele, zpracovávat a podílet se na business projektech, využívat nejmodernější technologie a validovat data. Vaší výhodou budou zkušenosti s prostředím PowerBI. Zaujal vás tento projekt? pak se mi neváhejte ozvat pro více informací. 

Sourcing Manager
today

QA Engineer

Do úspěšného FinTech startupu hledám šikovného QA specialistu, který pomůže s vývojem automatizovaných REST API testů a test analýz. Převezmete zodpovědnost za kvalitu interní aplikace na správu osobních financí a budete se podílet na vývoji dalších projektů v oblasti bankovnictví. Rozumíte QA procesům, umíte programovat v Pythonu a máte dobré analytické schopnosti? Neváhejte se mi ozvat. 

Petra Pruden
Magazín
2d.

Jak vytěžit maximum z Dropboxu? Těchto 7 funkcí vám usnadní život

Dropbox je šikovná aplikace, která už více než 10 let slouží jako internetové úložiště dat. Ukrývá však mnohem více než jen prostor na sběr souborů. Pojďte s námi odhalit funkce, které udělají váš život jednodušší!

Sourcing Manager
today

Python Developer

Máte minimálně 6 let zkušeností s vývojem a velmi dobrou znalost Pythonu? Mám tu zajímavý projekt pro seniorního Python vývojáře na kontrakt přes CoolPeople. Budete prozkoumávat požadavky a specifikace návrhu, vyvíjet nové aplikace a funkce či podporovat a spolupracovat s testery. Vaší velkou výhodou bude znalost C#, HTTP a Web services. 

See more