SAP S4 Cloud Architect (19610)

Praha
4/2020
Permanent Client
50%
140 000 CZK
This job position is not currently open
Hledám SAP S4 Cloud architekta na hlavní pracovní poměr pro jednu z nejlepších firem v oboru konzultací. Čekají Vás pre-sales konzultace, vytváření řešení a dohled nad implementací, když zrovna nebudete na Home Office, kterou klient bez problémů podporuje. Navíc nabízí množství bonusů a benefitů.

Náplň práce:
- presales konzultace
- vytváření řešení pro nejrůznější klienty
- dohled nad implementací
- budete mostem mezi businessem a technology
- integrace produktů SAPové rodiny
- definovat se zákazníky jejich potřeby a připravovat pro ně řešení

Požadavky:
- zkušeností s konzultacemi v korporátech
- zkušeností s presales a vytvářením řešení
- zkušenost se SAP basis
- znalost architektury SAP - ECC, S/4HANA, BW on HANA, BW/4HANA, ARIBA, CPI
- zkušenost s SAP Cloud Platform and with SAP HANA Enterprise Cloud solutions
- AZURE and or ASW cloud platform
- Cloud Automation Architecture
- S/4 HANA and Cloud Implementation & Migration lifecycle experience
- SAP HANA Certification
- Azure and/or ASW certification
- AJ komunikativní
- Velkou výhodou: SAP systems security

Bonusy:
- proplácení soukromého auta
- stravenky
- 12.000 CZK ročně na Benefit plus kartu
- 5 týdnů volna
- 3 sick days
- možnost kariérního i platového růstu