Application Administrator (20404)

Praha
4/2020
Permanent Client
20%
70 000 CZK
Láká Vás práce v mezinárodním a multikulturním prostředí? Staňte se součástí společnosti, která je nejrychleji rostoucím poskytovatelem integrované mobility v Evropě. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr u našeho klienta. Jako Application Administrator budete mít zodpovědnost za údržbu, diagnostiku výkonu, odstraňování problémů, nasazování, automatizaci a zdokonalování aplikací a systémů firmy. Máte zkušenosti se správou systémů v prostředí Linux a skriptovacím jazykem? Pak nejspíše hledám právě Vás.

Náplň práce:
- údržba, diagnostika výkonu, odstraňování problémů, nasazování, automatizace a zdokonalování aplikací a systémů
- správa nejen prostředí a aplikací, ale i automatizace, skriptování apod.
- konfigurace aplikačních serverů a aplikací
- investigace performance problémů, návrhy performance testů a asistence
- návrhy optimalizací aplikací a systémů
- návrhy a tvorba monitoringu aplikací
- zpracování chybových JIRA tiketů a držení pohotovostí
- účast na návrzích a nastavení CD/CI
- správa částí cloudového prostředí (Azure)
- odstraňování problémů se systémy a řešení problémů napříč platformami a aplikačními doménami
- vyhodnocování nových technologických možností a produktů dodavatelů
- účast v různých projektech

Požadavky:
- skriptovací dovednosti (Python, Powershel, apod.)
- správa systémů v prostředí Linux
- Docker kontejnery v rámci Kubernetes
- analýza logů
- 2 a více let na pozici L2 Aplikační podpory
- anglický jazyk
- Azure (např. ABS, appinsight apod.)
- práce s databázemi (MS SQL, Mysql, MongoDB, PostgreSQL,Consul,Redis)
- nástroje pro monitorování systému (Centreon, Nagios / Zabbix)
- GIT, GITLAB (základní znalost)
- síťové topologie a běžné síťové protokoly a služby (DNS, HTTP (S), SSH, FTP, SMTP, TCP/IP)

Výhody:
- správa systémů v prostředí Windows

Bonusy:
- práce v mezinárodním a multikulturním prostředí
- firemní akce
- home office
- možnost osobního růstu
- občerstvení na pracovišti
- relaxační zóny, kreativní zóny
- firemní restaurace v centrální kanceláři v Praze
- stravenky / penzijní nebo životní pojištění
- konkurenceschopné odměňování a bonusový systém související s výkonem
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na jazykový a profesní rozvoj pro všechny zaměstnance

I'm interested