DevOps Specialist (20880)

Praha
6/2020
Permanent Client
60%
70 000 CZK
Hledáte zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a prestižní společnosti s možností využití těch nejnovějších technologií? Pro našeho klienta hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného DevOps Specialistu, který se společně s kolegy z L2 týmu bude podílet na proaktivním zajištění IT provozu s důrazem na automatizaci manuálních činností. Můžete se těšit na velice zajímavou práci v dynamickém a přátelském kolektivu s minimální byrokracií a širokou škálu benefitů.

Náplň práce:
- zodpovědná práce v L2 týmu pro proaktivní zajištění IT provozu s důrazem
  na automatizaci manuálních činností
- správa a reporting z nástrojů pro udržení bezproblémového chodu kritických aplikací a
  návazných IT systémů
- hledání příčin IT problémů (opakujících se incidentů)
- komunikace mezi L1 Helpdeskem a L3 týmy aplikačních vývojářů a správců systémů

Požadavky:
- samostatné, analytické/algoritmické myšlení
- proaktivní / kreativní přístup, důraz na detail
- IT operations reporting, dashboardy (Grafana)
- zkušenosti s automatizací nápravných opatření (Scripting, Ansible, OpenShift/K8s)
- Application performance monitoring
- znalosti datové analýzy, predikce chování systémů
- časová flexibilita
- výborné komunikační dovednosti

Výhody:
- znalost nebo certifikace z ITIL metodiky
- zkušenosti z NOC operations týmů pro kritický 24x7 provoz
- zkušenosti s helpdesk nástroji (Jira, OpsGenie)
- zkušenosti s monitoring nástroji (Nagios)
- zkušenosti s container platformami a s aplikačními servery
- znalost programovacího jazyka

Bonusy:
- zajímavá práce ve stabilní a prestižní společnosti, práce s top technologiemi
- možnost realizace na zodpovědné pozici s prostorem pro inovativní řešení
- práce v dynamickém a přátelském kolektivu s minimální byrokracií
- příspěvek na stravování 109 Kč denně
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days/rok
- možnost Homeoffice s příspěvkem na internetové připojení
- odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání
- příspěvek na penzijní/životní
- příspěvek na kulturu
- volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce
- zvýhodněné volání pro rodinu a slevy u partnerů
- práci v pohodovém kolektivu v Berouně

I'm interested