C++ Developer (21548)

Brno
1/2021
Contract client
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Také rádi vzpomínáte na klasiku her Unreal Tournament? Staré dobré časy začátku videoher bohužel nevrátíme, nicméně vám mohu nabídnout super nabídku, kde uplatníte své znalosti moderního Unreal Engine. Hledám šikovného C++ Unreal Engine Developera na kontrakt k našemu klientovi, světovému lídrovi v oblasti vysílacích a sportovních technologií. Pomůžete jim do vlastní technologie implementovat Unreal Engine ve spolupráci se známým herním studiem. Za váš skvělý týmový duch vás čeká odměna ve formě extra dovolené, stravenky a za normálního stavu i skvělé teambuildingy. Nepropásněte jedinečnou šanci nahlédnout pod pokličku vysílacích technologií, přihlaste se ještě dnes.

Náplň práce
- integrace Unreal Enginu do klientovy technologie ve spolupráci s herním studiem
- práce v multidisciplinárním týmu, multitasking je denní chléb

Požadavky
- C ++
- Unreal Engine
- zkušenosti s augmented reality (v ideálním případě) nebo s video / herními produktech
- schopnost multitaskingu

Výhody
- znalost stínovacího jazyka (HLSL / GLSL)
- algoritmy 3D rendering

Benefity
- možnost nahlédnout pod pokličku sportovních přenosů
- světový lídr se stabilním zázemím
- 5 týdnů dovolené a 3 sick days
- stravenky
- flexibilní pracovní doba
- podpora vzdělávání zaměstnanců (firma uhradí kurzy, popř.účast na školeních a konferencích, které souvisí s pracovním zaměřením)
- každý týden neformální odpolední pizza & beer setkání
- teambuilding ve formě společné vícedenní akce (kolo/lyže/sklípek a další..)