Web Developer (21626)

Praha
9/2020
Permanent client
10%
80 000 CZK
This job is no longer available.

Hledáte výzvu, která prohloubí vaše schopnosti a pomůže rozvinout nové nápady? Baví Vás vyvíjet nové webové aplikace, ve kterých zanecháte kus sebe? Pro našeho klienta, předního dodavatele elektřiny v České republice, hledám na HPP nadšeného Web Developera s velmi dobrou znalostí PHP, orientací ve webové problematice a otázkách bezpečnosti na webu. Budete se podílet na vývoji webové aplikace budoucnosti, budete implementovat nové funkce a udržovat kvalitu a stabilitu kódu. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností home office a skvělé a inovativní projekty budoucnosti.

Náplň práce
- údržba a tvorba webových aplikací
- implementace nových funkcí
- údržba kódu

Požadavky
- velmi dobrá znalost PHP (objektové programování, vícevrstvá architektura, návrhové vzory)'
- orientace ve webové problematice a otázkách bezpečnosti na webu
- znalost verzovacího a distribučního nástroje Git a manažeru závislostí pro PHP Composer
- znalost práce se SOAP nebo REST webservices
- SQL
- Javascript, ideálně framework JQuery
- CSS a HTML
- webserver Apache a jeho konfigurace, stejně tak konfigurace PHP
- schopnost orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu
- schopnost týmově spolupracovat
- logické myšlení, chuť programovat
- znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky

Výhody
- znalost knihoven Nette, Dibi, Doctrine2
- znalost vyhledávacích serverů Apache Solr nebo Elasticsearch
- znalost Oracle databáze a jazyka PL/SQL

Bonusy
- zaměstnání u moderní a ekonomicky silné společnosti
- pracovní úvazek 37,5 h/týden
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené + 3 sick days
- výjimečný program zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 24 000 Kč (k využití na sport, kulturu, rekreaci, zdravotní péči, vzdělávací kurzy, úhradu spotřeby elektřiny a plynu apod.)
- odměny za hospodaření společnosti
- stravenky v hodnotě 100 Kč (zaměstnanec si doplácí 30 Kč)
- podpora odborného rozvoje a vzdělávání, návštěva školení