Java Developer (21866)

Brno
9/2020
Permanent client
20%
80 000 CZK
This job is no longer available.
Buďte u vývoje vysoce výkonného produktu, který využívají denně tisíce uživatelů. Pro našeho klienta, který za rok přepraví více než 17 mil. cestujících, hledám na HPP zkušeného Java vývojáře s bohatou zkušeností s vývojem backendu. Zapojíte se do sehraného týmu, který pracuje na backendovém vývoji nových i stávajících webových aplikací. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, skvělý kolektiv zkušených kolegů a jedinečnou příležitost pracovat na projektech, které posunou bezpečnost a pohodlí nejen vlakové dopravy.

Náplň práce
- backend vývoj nových webových aplikací v JAVA a rozvoj stávajících
- vývoj vysoce výkonného produktu, který využívají denně tisíce uživatelů

Požadavky
- 3 roky praxe ve vývoji backend SW v JAVA
- znalost vývoje verzovaných API
- znalost Databáze – PostgreSQL
- znalost Java Concurrency
- znalost REST
- znalost Spring (IoC, Security)
- znalost Apache Tomcat
- znalost verzovacího nástroje Git

Výhody
- zkušenost s Logstash
- zkušenost se znalostí Linuxu

Bonusy
- krásné prostory přímo v centru
- zaměstnanecké výhody (stravenky, kafetérie a další)
- přátelský a dynamický kolektiv
- moderní technologie
- flexibilní pracovní doba
- příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností