Python Developer (21955)

Praha
10/2020
Contract client
20%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Máte bohaté zkušenosti s vývojem v Pythonu? Mám pro Vás jedinečnou pracovní příležitost. Na kontrakt k našemu klientovi, který vyvíjí platformu pro odložené platby, hledám Senior Python Developera s ambicí vést tým nadšených vývojářů. Budete se podílet na vývoji backendových aplikací jako je Pay self-care, platební brána nebo e-shop API, a to za použití těch nejmodernějších technologií a knihoven. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí s flexibilní pracovní dobou s možností home office a jedinečnou příležitost podílet se na technické strategii vývoje.

Náplň práce

- vývoj přidělených dílčích úkolů v domluveném rozsahu a kvalitě

- řízení a kontrola 2-3 členů vývojového týmu

- spolupráce se členy FE vývojového týmu, analytiky a testery

- používání moderních knihoven a technologií

Požadavky

- znalost Python3

- minimálně 3 rok zkušenost s Django Framework

- zkušenosti s verzovacím systémem GIT

- znalost relačních DB (PostreSQL)

- zkušenost s technickou analýzou business zadání

- znalosti REST návrhu API

- základní znalost HTML5, CSS, JavaScript

- zkušenost s Docker, AWS (ESB, EB, S3, etc.) a NOSQL DB

- ochota učit se novým věcem.

- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

Benefity

- 5 dní placeného volna navíc

- stravenky

- multisport karta

- příspěvky na penzijní připojištění, odměny za věrnost

- exklusivní služby obsahující super balíček bankovních služeb zdarma

- spousta dalších slev (fyzioterapie, bio produkty, výhodnější operativní leasing apod.)

- home office a flexibilní pracovní doba

- nejnovější technologie a pracovní přístupy

- čtvrtletní a roční bonusy, odměny za doporučení kandidáta

- neformální kultura, kde je běžný i přátelský pokec u piva s vedením firmy