PHP Developer (21991)

Praha
10/2020 (12m)
Contract via CP
30%
112 000 CZK
This job is no longer available.

Pro našeho klienta, který vlastní největší datovou platformu a komunikační síť pokrývající celé území ČR, hledám na kontrakt přes CoolPeople motivovaného PHP Developera s analytickým myšlením a chutí čelit i složitějším úkolům. Společně s opravdovými profíky v oborou se budete podílet na vývoji a implementaci CRM systému a pomůžete s odbavením fronty požadavků, které jsou na systém kladeny. Můžete se těšit na moderní prostředí velké a stabilní společnosti působící na telekomunikačním trhu, flexibilní pracovní dobu s možností 30% home office a možnost získat spoustu nových poznatků a zkušeností v oblasti Telco.

Náplň práce
- spolupráce na projektu implementace CRM
- odbavení fronty kladených požadavků na CRM
- úzká spolupráce s celým týmem

Požadavky
- dobrá znalost vývoje v PHP v5.3 a vyšší verzi
- zkušenosti se Smarty Template Engine
- dobrá znalost MySQL
- týmový hráč

Benefity
- HO
- flexibilní doba
- uvolněná atmosféra v moderní kanceláři