Java Developer (22012)

Praha
10/2020
Permanent client
60 000 CZK
This job is no longer available.

Pojďte pracovat do menšího softwarového housu s rodinnou atmosférou, kde se nikdy nebudete nudit. Na HPP hledám šikovného Java vývojáře se zkušenostmi s fullstack Java vývojem, který se postará o programování, údržbu kódu a codereview kromě jiných i v jazyce JavaScript a bude mít na starosti zajištění plynulého vývojového cyklu a postprojektových zlepšení. Můžete se těšit na motivující finanční ohodnocení a mnohé další benefity.

Náplň práce

- úkoly technologických řešení aplikace v rámci architektury IoT, Data Broker, Data Storage, Data Processing, Data Visualisation

- řešení úkolů technologických řešení v oblasti Java, Vaadin Spring Boot, Hibernate, NoSQL DB, RDBMS

- prioritizace úkolů dle potřeb zákazníka

- zajištění plynulého vývojového cyklu projektu a postprojektových oprav a zlepšení

- nalezení vhodných pravidel vydávání nových verzí z hlediska vývojové infrastruktury DevOps

- správa systémové architektury a implementace CI prostředí

- zaučování nových členů týmu

- komunikace nových úkolů stávajícím členům týmu

- Linux, jeho instalace a nastavení pro potřeby ostatních produktů

Požadavky

- znalost Java programovacího jazyka a zkušenosti s fullstack Java developmentem

- znalost frameworků Vaadin, Spring Boot, Hibernate

- znalost principu J2EE

- HTML

- zkušenost s vývojem aplikací

- OS (Linux, Windows)

- IDE Eclipse a/nebo IntelliJ

- Docker

- Maven, Git, Subversion

- CI/CD (DevOps) princip

Výhody

- znalost principu Big Data

- znalost IoT

- Cloud řešení

- Vertica NoSQL databáze

- Kubernetes

- zkušenost se životním cyklem aplikací a vývoje, např. Waterfall, Agile, Scrum

- projektové řízení z pohledu člena projektového týmu