Fiber Optic Designer (22093)

Praha
11/2020 (12m+)
Contract via CP
100%
130 000 CZK
This job is no longer available.

Máte zkušenosti s technologií Dark Fiber a chtěli byste je uplatnit v silném zázemí silné nadnárodní TelCo společnosti? Na kontrakt ke klientovi aktuálně hledám šikovného Designera optických sítí na dlouhodobý projekt z důvodu rozšiřování kapacit. Vaším úkolem bude příprava technických designů Dark Fiber, trasy a způsoby spojení vláken. Můžete se těšit na remote spolupráci, skvělý tým a jedinečnou zkušenost, která vám pomůže otevřít nové dveře. Jestliže splňujete požadavky a sháníte práci s optickými sítěmi v Praze či remote, zaregistrujte se níže, budu se těšit na vaše CV.

Náplň práce
- příprava technických designů Dark Fiber
- kreslení a návrhy v toolech jako např. SPIDER-Fiber, MicroStation
- tvorba tras
- způsob, jak na sebe budou vlákna navařena atd.

Požadavky
- zkušenost v oboru návrhu optických sítí
- individuální přístup, spolehlivost

Benefity
- aktuálně full remote spolupráce
- dlouhodobý projekt
- silné zázemí globální společnosti
- příležitost posunout se dále ve vaší kariéře