IT Architect (22192)

Praha
10/2020
Contract client
50%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Jste šikovný IT Architekt, který oplývá zkušenostmi s nastavením a rozvojem efektivní IT architektury? Připojte se do rychle rostoucího startupu, který se primárně věnuje digitalizaci a automatizaci procesů finanční skupiny. Zapojíte se do devítičlenného týmu pracujícího ve Scrumu, který vyvíjí na Pythonu a frameworku Django. Na kontrakt ke klientovi vám mohu nabídnout možnost flexibilního úvazku, širokou škálu benefitů a přátelské prostředí se skvělým výhledem na Prahu. Těším se na vaše životopisy.

Náplň práce
- návrh architektury SW
- nastavení optimálního procesu UX designu aplikací
- review systému hostingu cloudových aplikací
- continuous integration
- continuous delivery
- code review
- podpora rozvoje týmu

Požadavky
- 2 roky zkušeností na na pozici IT / Solution Architecta
- časovou kapacitu 20 hodin týdně

Výhody
- zkušenosti z finanční oblasti

Benefity
- příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností
- plně hrazená MultiSport karta
- občerstvení na pracovišti
- přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu