Integration Analyst (22221)

Pardubice
1/2021 (12m)
Contract via CP
50%
126 000 CZK
This job is no longer available.

Máte bohaté zkušenosti z oblasti analýzy IT projektů? Pro našeho klienta, přední bankovní společnost, hledám na kontrakt přes CoolPeople Senior Integration Analytika s dobrou znalostí z oblastí SOA, messagingu nebo EAI. Zapojíte se do všech fází analýzy a návrhu řešení od přípravných studií, po návrh konkrétních datových toků. Budete zpracovávat analytické podklady pro vývoj ve formě sekvenčních diagramů, návrhu datových toků, návrhu formátů dat a jejich a mapování na zdrojový nebo cílový systém. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí přední bankovní společnosti, moderní pracovní vybavení a flexibilní pracovní dobu s možností home office

Náplň práce
- zpracování analytických podkladů pro vývoj ve formě sekvenčních diagramů, návrhu datového toku, návrhu formátů dat a jejich a mapování na zdrojový/cílový systém
- konzultace v průběhu vývoje a podpora během testování
- možnost zapojit se do rozvoje architektury integrační vrstvy
- dohled nad integrací mezi dotčenými systémy
- řešení konfliktů a požadavků na bus. transformace na jednotlivých rozhraních integrovaných systémů
- validace detailní specifikace na tvorbu rozhraní
- validace testovacích scénářů na integrované systémy
- připomínkování plánu integračních testů
- konzultace chyb z integračních testů
- konzultace přípravy integračních testovacích prostředí

Požadavky
- alespoň 4 roky zkušeností v oblasti analýzy IT projektů
- znalosti metodik vývoje IS, UML a datového modelování
- samostatnost, pečlivost, dobrá komunikace
- zkušenosti a velmi dobré znalosti z oblastí SOA, messagingu nebo EAI

Výhody
- zkušenosti s integračními platformami
- znalost pojišťovacího prostředí