Java Developer (22241)

Praha
1/2021 (9m+)
Contract via CP
20%
140 000 CZK
This job is no longer available.

Máte zvídavou povahu a vyhledáváte nové výzvy? Pro tuto roli hledám buď Java Developera se základními znalostmi .NET, nebo .NET Developera se základními znalostmi Java. Jako Integration Architect bude vaším hlavním úkolem vývoj online platformy a ověřování architektury infrastruktury. Jako kontraktor prostřednictvím CoolPeople pro jednoho z našich nejlepších klientů v oblasti pojištění se můžete těšit na vysoce konkurenční mzdu ovlivněnou vašimi dovednostmi, možnost home office a náročný projekt, který vás bude bavit. Přihlaste se níže.

Náplň práce
- vývoj a správa online platformy
- návrh a oveřování architektury infrastruktury
- SQL Server (Management Studio, Analysis Services, Reporting Services, Integration Services)
- vzory datové architektury - Inmon, Kimbal, ODS, Data HUB, MDM atd.
- za normálních okolností možnost cestování

Požadavky
- buď znalost Java & JSP, nebo MS, .NET Framework & .NET CORE, C #
- Linux či Windows
- RedHat / CentOS / Ubuntu / Kali, v minulosti Solaris
- IIS nebo Apache, Tomcat
- TCP / IP, webové služby, SOAP, REST
- SoapUI, Wireshark
- PowerShell, Bash, VBA, PL / SQL, T-SQL, UML
- Docker
- SSIS nebo jiný nástroj ETL
- WSDL
- MS SQL server, PostgreSQL, MySQL atd.
- SPARX Enterprise Architect
- aktivní angličtina

Výhody
- SOA, OOP
- TFS, ESB
- TIBCO, BizTalk nebo jiné
- MS Visual Studio
- CSS

Benefity
- vysoce konkurenční finanční odměna
- možnost HO
- přátelský kolektiv odborníků v oboru
- šance ovlivnit jednu z největších pojišťovacích společností na světě