UX Designer (22245)

Praha
10/2020 (12m+)
Contract via CP
80%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Chcete se podílet se na vývoji špičkových produktů pro digitalizaci a paperless workflow? Pro společnost zabývající se vývojem řešení pro řízení digitálních transakcí a vším, co s tím souvisí, jako například podepisováním elektronických dokumentů za pomoci biometriky, hledám na kontrakt přes CoolPeople samostatného UX Designera, který se s chutí pustí do vývoje UX aplikací a jejich informačního designu. Budete se věnovat tvorbě designů aplikace interface webu a budete spolupracovat na vývoji unikátního produktu pro řízení digitálních transakcí. Můžete se těšit na opravdu flexibilní pracovní dobu s možností až 80% home offfice, kvalitní infrastrukturu a moderní vývojové vybavení a tvůrčí a pohodovou firemní atmosféru.

Náplň práce
- podílení se na vývoji jedinečného produktu - dostanete volnost (ale i odpovědnost) při tvorbě designů aplikace, interface webu - vývoj probíhá v agilním prostředí - občasná designová výpomoc (maličkosti jako jsou firemní brožury, letáčky, loga propisek)

Požadavky
- samostatnost a proaktivní přístup
- zkušenosti s tvorbou UX aplikací a jejich informačního designu
- zkušenosti s fázemi UX designu od začátku až do konce
- kreativní a analytické myšlení, schopnost jít do hloubky a pochopit účel produktu
- volné ruce při výběru nástrojů na tvorbu grafického designu
- zkušenosti se získáváním feedbacku od uživatelů (tvorba a realizace uživatelských testování)

- zkušenosti s tvorbou designu pro společnost, mezi jejíž klienty patří bankovní nebo finanční instituce