DevOps Engineer (22249)

Praha
11/2020
Contract client
40%
120 000 CZK
This job is no longer available.
Jste talentovaný DevOps Engineer se zkušenostmi s Kubernetes prostředím a Docker registry a chtěli byste externě pracovat ve firmě s výjimečnou atmosférou? Pak hledám právě Vás na kontrakt ke klientovi, společnosti vyvíjející novou generaci platformy pro digitální bankovnictví. Čeká Vás zejména rozvíjení kompetence v CI/CD, design a nastavení infrastrukturní technologie a support vašeho týmu. Můžete se těšit na skvělé prostředí, možnost práce z domova a motivující platové ohodnocení.

Náplň práce
- rozvíjení kompetence v CI/CD a ovlivňování architektury řešení z pohledu jeho nasazení a provozu jak v Kubernetes, tak i v prostředí tradičních aplikačních serverů
- konfigurace, správa a rozvíjení interní Docker registry a Kubernetes prostředí
- podpora a mentoring Java vývojářů, aby efektivně připravovali aplikace pro 24×7 běh a dynamické škálování v Kubernetes prostředí
- design, nastavení a správa další infrastrukturní technologie jako např. web server, ELK stack, Prometheus, Grafana
- v tuto chvíli klienti provozují naše produkty tradičním způsobem na aplikačních serverech, proto bude součástí práce starat se i o tato prostředí
- vlastní infrastrukturu nemáme a tedy nespravujeme, spoléháme se na externího partnera s virtualizovanou infrastrukturou

Požadavky
- Kubernetes, Docker
- týmový hráč
- přehled v moderních technologiích, chuť do učení, povědomí o trendech
- proaktivní přístup k řešení problémů
- asertivní jednání, jasná komunikace
- schopnost dobré dokumentace, dotahovat věci do konce

Výhody
- chuť mentorovat druhé

Benefity
- pravidelná modernizace, nejlepší šance být při adopci nových technologií a postupů
- možnost učit se od expertů, kteří se pravidelně scházejí ke sdílení novinek a hledání řešení
- tzv. technologické čtvrtky, vzájemné sdílení know-how napříč projekty
- všechny technické role mají velký vliv na způsob vývoje, provozování, použité technologie a tooling
- máte jako tým naši důvěru, vy jste odborníci
- pružná pracovní doba a možnost práce z domova