PHP Developer (22280)

Brno
11/2020
Permanent client
20%
90 000 CZK
This job is no longer available.

Jestliže preferujete moderní technologie před legacy kódem a k filmu máte blízko, můj dnešní projekt na zelené louce je pro vás jako stvořený. Sháním zkušeného PHP vývojáře pro našeho klienta z oblasti sportu a kinematografie. Na HPP budete mít za úkol obnovu zajímavého projektu, který se stane databází celosvětového významu a důležitým zdrojem informací pro internetovou televizi. Těšit se můžete na zajímavé platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu a možnost přiučit se něčemu novému. Stanete se hvězdou ne na filmovém plátně, ale pro spokojené diváky na celém světě.

Náplň práce
- obnova projektu z oblasti kinematografie
- backend stavíme na Symfony 4
- PHP máme verzi 7.4
- cachujeme v Redisu, data máme v MySQL/MariaDB, logujeme do Elasticsearch + Kibana, chyby nám padají do Sentry
- na locale používáme Docker, testovací a produkční prostředí běží v Kubernetes
- produkci hostujeme v Google Cloud Platform
- zdrojáky verzujeme v Gitlabu, na release používáme Gitlab CI/CD + Helm
- výkon profilujeme pomocí Blackfire.io
- na vše píšeme testy, na úkoly mame JIRU, fungujeme ve SCRUMu s dvoutýdenním sprintem

Požadavky
- některý z MVC frameworků (Symfony, Nette, Laravel)
- znalost Dockeru
- schopnost psát testovatelný a znovupoužitelný kód
- zkušenosti i z frontendu

Výhody
- znalost Redisu, NoSQL databází nebo Kubernetes

Benefity
- konkurenceschopný plat
- HO
- dlouhodobý projekt s globálním dosahem
- možnost aplikace znalostí z různých oblastí a rozvíjet se v nich
- projekt na zelené louce
- žádný legacy code
- používáme moderní technologie a zdravý rozum
- viditelné výsledky práce
- podporujeme pružnou pracovní dobu
- chybějící znalosti naučíme