Java Developer (22281)

Praha
11/2020 (12m)
Contract via CP
50%
150 000 CZK
This job is no longer available.
Jste ambiciózní Java SE/EE vývojář, který by rád pracoval v mezinárodním týmu pohodářů? Připojte se na kontrakt přes CoolPeople k našemu přednímu klientovi, špičce ve finančním sektoru. Za úzké spolupráce se skvělými kolegy vás čeká zejména back-endový vývoj produktů či služeb a bez rychlého pochopení stávajícího kódu se neobejdete. Kromě procvičení angličtiny se můžete těšit na získání cenných zkušeností u silné nadnárodní společnosti a práci se specialisty ve svém oboru.

Náplň práce
- back-end vývoj
- rychlé pochopení stávajícího kódu a jeho mapování na funkční požadavky
- návrh, sestavení a testování integrace
- support během fáze zavádění nových verzí
- údržba a řešení problémů aplikace v produkčním prostředí

Požadavky
- zkušenosti s vývojem a údržbou back-endových systémů ideálně ve finančním sektoru
- předchozí zkušenosti s SQL
- týmový hráč
- aktivní angličtina, mluvená i psaná

Výhody
- Java EE
- zkušenosti s Oracle
- přehled webových front-end technologií a praktické zkušenosti

Benefity
- HO
- dlouhodobý projekt s možností prodloužení
- vysoce atraktivní finanční kompenzace