Android Developer (22294)

Brno
10/2020
Permanent client
65 000 CZK
This job is no longer available.

Máte bohaté zkušenosti s vývojem moderních aplikací pro Android a hledáte příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností? Pro nejdynamičtější firmu na evropské železnici, která za rok přepraví více než 17 mil. cestujících, hledám na hlavní pracovní poměr Android Developera. Zapojíte se do skvěle sehraného týmu, který se věnuje vývoji webové aplikace a podílí se tak na změně cestovního zážitku ve vlakové dopravě. Můžete se těšit na spoustu zajímavé práce v přátelském a dynamickém kolektivu, moderní pracovní technologie a flexibilní pracovní dobu.

Náplň práce
- nativní vývoj pro zařízení PAX (Android SmartPOS terminal)
- tento terminál využívají všichni interní stewardi a řidiči
- jedná se o vývoj klíčového prvku (prodej a validace jízdenek)

Požadavky
- praxe ve vývoji SW pro Android (3 roky a více)
- znalost vývoje v jazyce Kotlin (nativní vývoj)
- znalost technologií ORM Room, Retrofit, JetPack, ReactiveX
- znalost MVVM architektury

Benefity
- zajímavá práce v přátelském a dynamickém kolektivu
- moderní pracovní technologie
- pružná pracovní doba
- pracoviště v centru Brna
- občerstvení na pracovišti
- stravenky/příspěvek na stravování
- vzdělávací kurzy a školení
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas