.Net Developer (22302)

Praha
12/2020
Permanent client
30%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Máte bohaté zkušenosti s vývojem na platformě .Net? Pojďte se věnovat projektům, které jsou opravdu vidět. Pro našeho klíčového klienta v oblasti bankovnictví hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného .Net Developera. Budete spolupracovat na vývoji mobilní aplikace se zaměřením na sekci produktové nabídky klienta. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí přední bankovní společnosti, flexibilní pracovní dobu s možností až 30% home office a jedinečnou příležitost posunout své znalostí díky rozsáhlému spektru rozvojových a vzdělávacích programů.

Náplň práce
- vývoji a rozvoj mobilní aplikace se zaměřením na sekci produktové nabídky klienta
- možnost zapojení do analýzy, návrhu architektury

Požadavky
- .Net Cote / asp.Net
- Html, Css
- znalosti GIT
- zkušenosti s REST API
- komunikativní ní znalost AJ

Benefity
- 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna bez udání důvodu
- 12 dnů volna navíc pro skvělý work-life balance
- příspěvek na hlídaní v hodnotě 48000 Kč/rok
- zvýhodněné produkty a služby
- nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění v celkové výši až 28 800 Kč/rok
- stravenky ve výši 110 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
- systém Cafeterie umožňující si vybrat nejrůznější zážitky v hodnotě 9600 Kč/rok
- Multisport Karta
- možnost stát se členem jednoho nebo více sportovních a kulturních klubů
- rozsáhlé spektrum rozvojových a vzdělávacích programů, včetně jazykových kurzů
- komplexní odborné poradenství ELA (právo, psychologie, zdraví