Java Developer (22317)

Praha
2/2021
Permanent client
30%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Pro našeho klíčového klienta z bankovního sektoru hledám na hlavní pracovní poměr vhodného kandidáta na pozici Full-stack Developer. Stanete se důležitým členem týmu, který se věnuje vývoji a následnému rozvoji jedné či více aplikací, od těch interních, které využívají zaměstnanci, až po čistě klientské, jako je internetové bankovnictví. Budete pracovat se širokým spektrem různých technologií od FE technologií, až po BE technologie a spolupracovat na návrhu architektury nových systémů. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností home office a skvělou příležitost prohloubit své dosavadní znalosti a dovednosti.

Náplň práce
- podílet se na vývoji nových aplikací v moderní architektuře
- pracovat s širokým spektrem různých technologií od FE technologií až po BE technologie
- spolupracovat na návrhu architektury nových systémů
- používat především relační databáze jako Oracle, PostgreSQL ale i nonSQL
- aplikace nejen jednou vyvinout, ale i následně rozvíjet a na základě zpětné vazby kontinuálně vylepšovat

Požadavky
- Java, Kotlin, Spring, Spring boot, ORM Hibernate
- Angular8+, JavaScript, TypeScript, Bootstrap
- HTML, CSS a SQL, Oracle/PostgreSQL, nosql Elastic
- praxe ve vývoji komplexních aplikací v týmech

Výhody
- LINUX, UML, ERD
- REST/SOAP API, Kafka, EA
- Docker, Openshift, Kubernetes

Benefity
- homeoffice
- stravenky
- Multisport karta
- zvýhodněné bankovní produkty
- příspěvek na penzijní pojištění