DevOps Engineer (22330)

Praha
12/2020
Permanent client
100%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Hledáte práci v podobě nekončící výzvy, která vám poskytne možnost naučit se a používat nové trendové technologie? Pro našeho klienta, předního internetového obchodníka, hledám šikovného DevOps Engineera. Na HPP se připojíte k sehranému týmu, jehož cílem bude postavit a provozovat kontejnerovou platformu i s doprovodnými službami. Čeká vás automatizace a optimalizace systémů v duchu GitOps filosofie za úzké spolupráce s vývojáři a infrastrukturou. Za vaši těžkou práci vás nemine odměna v podobě balíčku benefitů, například VIP program v předních e-shopech, exkluzivní služby u partnerů a skvělá neormální kultura, na kterou se budete těšit.

Náplň práce
- spolupráce s vývojáři a infrastrukturou
- práce v duchu GitOps filosofie
- automatizace a optimalizace
- implementace CI/CD pipelines a rozšiřování platformy dle požadavků vývoje
- monitoring a tvoření alertů pro vlastní systémy
- pomáhání vývojářům s přechodem do Kubernetes
- tvorba nástrojů dle svých požadavků (Bash, Golang)
- pohotovost 24/7

Požadavky
- znalost Linux – práce se systémem, schopnost nastavení sítě, debugovaní aplikace
- přehled v sítových technologiích - např. TCP/UDP, HTTP, SSL
- klíčové technologie jako je Git, Bash, Docker, Kubernetes, Prometheus, AlertManager
- chuť naučit se Golang
- aktivní angličtina

Výhody
- automatizace – Terraform, Ansible
- veřejné cloudové služby – Azure, GCP, AWS
- Bare-metal – K8s běží na fyzických serverech
- Golang
- znalost komponent jako je Helm, Thanos, GitLab, CephFS, Vault, Consul, Istio, BGP, …

Benefity
- VIP Program v předních českých e-shopech
- 5 dní placeného volna navíc, stravenky, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění, odměny za věrnost
- pravidelné čtvrtletní finanční bonusy
- exklusivní bankovní služby obsahující super balíček zdarma
- výhodné tarify mobilního volání a internetu pro rodinu a blízké včetně dotací na telefony a tablety
- řada dalších slev u našich partnerů (fyzioterapie, bio produkty, automobilový průmysl apod.)
- neformální kultura, kde je běžný i přátelský pokec u piva s vedením firmy
- prosluněné terasy, kde můžete meetingovat a chytat u toho bronz nebo uspořádat grilovačku s kolegy
- dog friendly office
- občerstvení a káva na pracovišti zdarma
- pro cyklisty či ranní běžce kolárna a šatny se sprchami