Python Developer (22360)

Brno
11/2020
Permanent client
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Představte si být u startu projektů nové generace, aktivně se podílet na jejich vývoji a pak hrdě sledovat, jak se šíří světem jako blesk. To se poštěstí jednomu zkušenému Python vývojáři se znalostí některého JavaScript frameworku. Na HPP se připojíte k týmu, který baví dělat webové appky v nejnovějších technologiích. Přestože se náš klient se specializuje na finanční služby, zkušenosti z FinTechu nejsou potřeba.  Můžete se těšit na skvělé finanční ohodnocení, profesní vývoj a za normálních okolností i skvělé společné akce či cestování do zahraničí.

Náplň práce
- práce s finančními produkty, které používají investoři z celého světa
- celý cyklus vývoje od návrhu architektury, implementaci, testování až po deployment a údržbu
- konkrétně implementace uživatelských rozhraní, API, datových úložišť, zpracování dat
- není potřeba mít zkušenosti z obchodování z cennými papíry nebo FinTechu

Požadavky
- znalost backendového vývoje v Pythonu a webovém frameworku (Django nebo Flask)
- znalost jednoho JavaScriptového frameworku (React, Ember, Vue, apod) nebo ochota se ho naučit
- aktivní angličtina
- zodpovědnost za svěřený úkol, samostatnost a aktivní přístup

Výhody
- zájem o čistý kód a sledování aktuálních trendů
- zájem číst blogy, články o Pythonu/JavaScriptu
- chcete se rozvíjet a nebaví vás jednotvárnost

Benefity
- HPP nebo práci na živnostenský list
- nadprůměrný plat IT vývojáře
- možnost pracovat v brněnské kanceláři u centra, kde vás kromě zkušeného kolektivu čeká taky skvělá káva, občerstvení a Playstation 4 Pro
- volná pracovní doba a možnost pracovat z domu
- služební MacBook Pro
- proplácení konferencí, licencí a literatury
- firemní kurz angličtiny
- stravenky
- screencasty
- možnost účastnit se společných akcí (např. kino, laser game, společná hospoda atd.)