Linux Administrator (22455)

Praha
11/2020 (3m+)
Contract via CP
90%
130 000 CZK
This job is no longer available.

Vyznáte se v Linuxu jako ve vlastních botách? Nepropásněte mou nejnovější nabídku. K našemu klientovi, jednomu z největších českých on-line obchodníků, sháním na kontrakt přes CoolPeople schopného Linux Administrátora. Spolu s menším, sehraným týmem IT administrátorů se budete starat o instalaci a správu Linux systémů a vaším úkolem bude péče o veškeré IT záležitosti. Můžete se těšit na vždy zajímavou, nestereotypní práci, motivační platové ohodnocení a možnost home office.

Náplň práce
- instalace, správa a řešení incidentů na Linux systémech
- správa serverových aplikací (nginx, mysql, postfix, squid, ELK,...)
- monitorování (Zabbix, Grafana)
- zálohování (CommVault)

Požadavky
- detailni znalost linux administrace a skriptování - cca 5 let praxe
- znalost síťování
- znalost Ansible
- samostatnost, spolehlivost

- znalost dalších oblastí jako např: VMware, Active Directory, Microsoft SQL Server
- znalost K8s

Benefity
- volná pracovní doba s možností homeoffice
- možnost seberealizace, prosazení vlastních myšlenek a nápadů