Java Developer (22513)

Praha
10/2020 (12m)
Contract via CP
50%
140 000 CZK
This job is no longer available.

Uvítali byste možnost pracovat s ostřílenými profesionály a výzvy máte rádi? Jste zkušený Java vývojář zběhlý v DockeruSpring frameworku a AWS? Náš klient, přední světový poskytovatel služeb platebních technologií, hledá právě vás. Na kontrakt přes CoolPeople budete v rámci týmů Scrum a DevOps analyzovat obchodní požadavky, vyvíjet a testovat nové funkce a navrhovat zlepšení procesů. Můžete se těšit na konkurenceschopný plat, skvělý tým kvalifikovaných odborníků a skvělou rovnováhu mezi životem a prací díky možnosti home office.

Náplň práce
- spolupráce v rámci týmu Scrum a týmu DevOps
- analýza obchodních požadavků, doporučení k implementaci řešení
- návrh, vývoj a testování nových funkcí
- zdokonalování vývojového procesu

Požadavky
- 4 roky praxe s vývojem v Java prostředí
- vynikající znalost Docker, Spring Boot a Spring framework
- hluboké znalosti designu webových služeb
- znalost Jenkins
- znalost životního cyklu vývoje, infrastruktury a vývojových technik
- nezávislý, komunikativní, týmový hráč

Výhody
- AWS