IT Analytik (22521)

Pardubice, Hradec Kralove
11/2020 (12m+)
Contract via CP
60%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Máte velmi dobrou orientaci v oboru informačních technologií, analytické schopnosti a rozumíte řeči programátorů? Do skvěle sehraného týmu plného zkušených profíků, hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného IT Analytika. Zapojíte se do rozsáhlého projektu z finančního sektoru, který je zaměřen na vývoj aplikace v oblasti životního pojištění, kde budete informačním mostem mezi vývojovým a business týmem. Můžete se těšit na velice zajímavou práci s možností využití svého potenciálu, flexibilní pracovní dobu s možností až 60% home office a jedinečnou příležitost být u zrodu něčeho nového.

Náplň práce
- práce na rozsáhlém projektu ve finančním sektoru
  (aplikace z oblasti životního pojištění)
- spolupráce s programátory během vývoje aplikací
- příprava testovacích scénářů (podpora při uživatelských akceptačních testech)
- komunikace se business teamem, zajištění potřebných požadavků
- tvorba analýzy a návrhu řešení

Požadavky
- 5 a více let zkušeností práce analytika v návrhu informačních systémů
- znalost nebo zkušenost s návrhem business procesů (BPMN, … atp.)
- UML, objektová analýza – na pokročilé úrovni, RUP
- základní znalost datové analýzy
- znalost a aktivní práce v Enterprise Architect
- komunikační dovednosti – schopnost komunikovat s vývojáři
- znalost test procesů
- znalost JIRA
- zkušenosti z oblasti finančních toků, účtování...
- základní orientace v Systémové Integraci (principy, technologie)
- schopnost rychlé orientace v neznámém prostředí, flexibilita

Výhody
- znalost, zkušenost s prostředím POJ